Fotogaléria s aktivitami

Dňa 26. augusta sa naši zamestnanci zúčastnili Festivalu holistického zdravia a Dňa otvorených dverí v CSS Galanta - Hody.

, , ,

27. júla nás všetkých potešila návšteva detí z detského denného tábora z farnosti Jablonica.

, , , , ,

Takto vyzerá naša výhra z projektu "Vymaľuj s nami Slovensko".

, , ,

I tento rok sme sa zúčastnili pútnického zájazdu Cesty za vierou. Putovali sme po stopách viery a mariánskych pútnických miestach v Českej republike.

, , , , , ,

Dňa 12.-13. júla sa v našom zariadení uskutočnil 1. ročník podujatia "Dotkni sa s nami prírody, prameňa nášho zdravia a vnútorného pokoja".

, , , , , , , ,

Posledný júnový deň sme navštívili Včelovinu v Smoleniciach, spojenou s prehliadkou včelárskej záhrady s množstvom kvetov, rastlín a exponátov so včelárskou tématikou a ochutnávkou medu.

, , , ,

Dňa 25. júna 2022 sme sa zúčastnili dňa otvorených dverí trnavskej župy. Mali sme možnosť ponúknuť výrobky našich prijímateľov a zúčastniť sa bohatého programu v priestoroch župy.

, , ,

Milí naši priatelia.

Všetkým by sme Vám chceli srdečne poďakovať za Vašu podporu a hlasy, ktoré ste nám odovzdali v projekte "Vymaľuj s nami Slovensko".

Ďakujeme Smart Light za skvelý a najmä veľmi užitočný dar v podobe UV-C žiariča, ktorý nám pomáha dezinfikovať potrebné priestory v našom zariadení.

Tento rok sme mali možnosť zúčastniť sa na tradičných Veľkonočných trhoch, ktoré organizoval Trnavský samosprávny kraj. 

, , ,

Stránky